Koncert z najlepszymi życzeniami dla babć i dziadków [FOTO]

0
228

To był już 19. koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka, zorganizowany przez nauczycieli i uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Kole. Inicjatorką wydarzenia i pomysłodawczynią była ówczesna dyrektor szkoły, Ewa Bedlechowicz. W tym roku w przygotowaniu tego wyjątkowego prezentu dla babć i dziadków zaangażowani byli wszyscy nauczyciele klas I-III. Dekorację, oprawę muzyczną oraz scenariusz wykonały i opracowały Weronika Ankiewicz Kowalska, Marta Drętkiewicz, Olga Goszczyk oraz Wioletta Sokołowska.

Na scenie nie brakło barwnych występów. Dzieci zaprezentowały się wokalnie, tanecznie oraz aktorsko, a wszystkie pokazy były gromko oklaskiwane przez zachwyconą publiczność, która szczelnie wypełniła salę widowiskową Miejskiego Domu Kultury w Kole. Zanim jednak pociechy wyszły na scenę, najlepsze życzenia babciom i dziadkom przekazał dyrektor placówki, Romuald Adamek.

Poniżej galeria zdjęć z wczorajszego wydarzenia.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here