Twoje ciało – Twój prestiż

0
1004

Chcesz skorzystać z usług lekarza medycyny estetycznej lub marzysz np. o liposukcji czy przeszczepie tkanki tłuszczowej? Teraz nie musisz już jeździć do Poznania czy Warszawy.

Prezentujemy Państwu Klinikę Medycyny Estetycznej i Zabiegowej PRESTIGE, która w Kole oferuje swoim Pacjentom szeroki wachlarz usług z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii ogólnej. Klinika funkcjonuje od 2013 roku i od tego czasu setki Pacjentów z całej Polski skorzystało z jej fachowej wiedzy i doświadczenia.

Wykonuje się w niej zabiegi z użyciem komórek macierzystych, liposukcje, przeszczepy tłuszczu do piersi i twarzy, a także plastykę powiek. Na tym jednak nie koniec. W zasadzie można powiedzieć, że oferta tutaj się dopiero zaczyna – mówi Julita Jędrzejczak-Bakalarz, właścicielka kliniki i chirurg, na co dzień operujący w miejscowym szpitalu.

okrągłemiasto.pl: – Dzień dobry, Pani doktor.

Julita Jędrzejczak-Bakalarz: – Dzień dobry.

OM: – Co skłoniło Panią do założenia takiej działalności akurat w Kole?

JJB: – Z Kołem związałam dużą część swojego życia. W miejscowym szpitalu już od 7 lat pracuję jako chirurg, więc postanowiłam kontynuować tutaj swoją karierę i pomagać ludziom. Nie można porównać Koła do dużej aglomeracji, jednak jestem osobą niezwykle ambitną i od samego początku stawiałam przed sobą bardzo wygórowane cele. Tutaj założyłam klinikę, jednak docelowo chciałam przyjmować Pacjentów z całego regionu.

OM: – Udało się?

JJB: – Przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Pacjenci przyjeżdżają ze wszystkich zakątków Polski (Gdańsk, Kraków, Lublin), a także z zagranicy (Wielka Brytania, Niemcy, Austria).

OM: – Co sprawia, że wybierają akurat Pani klinikę?

JJB: – Głęboko wierzę, że Pacjenci po prostu dobrze się u mnie czują. Poważnie mówiąc, w pracy wyznaję zasadą „Twoje ciało – Twój prestiż”, dlatego do każdego Pacjenta podchodzę indywidualnie, dobierając takie zabiegi, co do których jestem pewna, że efekt będzie zadowalający, a Pacjent wyjdzie uśmiechnięty. Bardzo dużo czasu poświęcam na samodoskonalenie. Stale pogłębiam swoją wiedzę, ucząc się najnowszych technik zabiegowych, które wykorzystywane są we współczesnej medycynie estetycznej. Uczestniczę w szkoleniach odbywających się zarówno w Polsce, jak i za granicą. Mąż wypomina mi, że często nie ma mnie w domu, jednak jestem odpowiedzialna za osoby, które korzystają z moich usług. Traktuje je bardzo poważnie, a praca to mój drugi dom.

OM: – Jakie zabiegi są u Pani wykonywane?

JJB: – Wybór jest dość szeroki. Są to zabiegi z użyciem komórek macierzystych, liposukcje, przeszczepy tłuszczu, plastyka powiek, nici liftingujące, botoks, a także cała masa innych zabiegów. W swojej pracy stawiam na profesjonalny sprzęt i marki, które spełniają najwyższe normy. Dbam o najwyższe standardy zabiegów, stosuję produkty renomowanych firm i korzystam wyłącznie ze specjalistycznego sprzętu najwyższej jakości. Cały czas śledzę branżowe nowinki, gdyż chcę, aby moi Pacjenci mogli skorzystać ze wszystkiego, co ma do zaoferowania medycyna estetyczna XXI wieku.

Klinika posiada salę do medycyny estetycznej, a także w pełni wyposażoną salę chirurgiczną z salą operacyjną. Dostępne są również pomieszczenia, w których Pacjenci mogą komfortowo wypoczywać po odbytych zabiegach.

OM: – Jak wyglądają Pani plany zawodowe na przyszłość?

JJB: – Branża medycyny estetycznej rozwija się bardzo dynamicznie. Nie ma tygodnia bez kolejnej nowości. Pragnę więc dalej rozwijać klinikę, aby stale poszerzać wachlarz wykonywanych zabiegów.

OM: – Jak można skontaktować się z Panią w sprawie zabiegu?

JJB: – Serdecznie zachęcam wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu. Przede wszystkim polecam odwiedzenie strony internetowej www.klinikaprestige.pl i zapoznanie się z oferowanymi zabiegami. Znajdą tam Państwo ich opisy, przeciwwskazania oraz ceny.

Metod kontaktu jest wiele. Można zadzwonić pod numer 502 028 164, napisać do nas na naszym profilu facebookowym (facebook.com/klinikaprestige) lub napisać maila na adres kontakt@klinikaprestige.pl. Odpowiadamy na każdą wiadomość.

OM: – Dziękuję za rozmowę.

JJB: – Również bardzo dziękuję i do zobaczenia.

materiał sponsorowany