Kolscy policjanci odzyskali skradzionego w Niemczech mercedesa

0
242

Funkcjonariusze kolskiej jednostki odzyskali mercedesa o wartości ponad 300 tysięcy złotych, który został skradziony w Niemczech, najprawdopodobniej zaledwie kilkanaście godzin wcześniej.

W czwartek, 5 lipca br. około godziny 12.00, policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kole otrzymali informację, że na terenie gminy Grzegorzew najprawdopodobniej porusza się kradziony samochód. Zaledwie kilkadziesiąt minut zajęło kolskim kryminalnym dokładne namierzenie miejsca postoju skradzionego pojazdu. Mercedes, wart co najmniej 300.000 złotych, był zaparkowany na ogólnodostępnej posesji. Jak ustalono, auto zostało skradzione zaledwie kilkanaście godzin wcześniej na terenie Niemiec. Zabezpieczony pojazd trafił na policyjny parking. Teraz czeka na odbiór prawowitego właściciela, a policjanci wykonują czynności zmierzające do ustalenia osób, które miały związek z kradzieżą samochodu.

źródło: KPP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here