Julia Gradomska z SP w Sokołowie półfinalistką 14. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki. 5 maja zaśpiewa w Łazienkach Królewskich!

0
450

Julia Gradomska, uczennica 7 klasy Szkoły Podstawowej w Sokołowie, w gminie Koło, dostała się do półfinału 14. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, który odbędzie się 5 maja w Warszawie, w Łazienkach Królewskich. Sukces Julii jest wart podkreślenia, również dlatego, że w ubiegłym roku była ona finalistką Zaczarowanej Piosenki Kraków 2017.

Eliminacje do 14. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki odbyły się na początku kwietnia. Jury, które obradowało w składzie: Ewa Jakowicz-Tabęcka – skrzypaczka, pedagog, Katarzyna Mościcka – pianistka, pedagog, Izabela Szafrańska – wokalistka, Adam Tkaczyk – aktor, muzyk i wokalista, założyciel zespołu Wyspy Dobrej Nadziei, oraz Anna Wandtke– skrzypaczka, pedagog, wykładowczyni Akademii Muzycznej w Gdańsku, zdecydowało, że zakwalifikuje do półfinału 16 osób w kategorii dzieci i 17 w kategorii dorosłych. I właśnie w tej dziecięcej szesnastce jest Julia Gradomska, za którą 5 maja będziemy mocno trzymać kciuki.

zdjęcie: Cudnechwile.pl

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here