Kradła w sklepie kosmetyki. Za swoje czyny odpowie przed sądem

0
364

Policjanci zatrzymali kobietę, którzy wykorzystując nieuwagę personelu, kilkukrotnie dokonała kradzieży w sklepie chemicznym. Jej łupem padały głównie kosmetyki. 42- latka została ujęta przez ochroniarza, gdy po raz kolejny próbowała wyjść ze sklepu nie płacąc za towar.

Policjanci pełniący służbę patrolową, w sobotę, 21 kwietnia br., otrzymali zgłoszenie o konieczności udania się do jednej z drogerii na terenie Koła. Tam pracownik ochrony zatrzymał kobietę, która próbowała ukraść kosmetyki. 42-latka była już wcześniej podejrzewana przez personel sklepu o kradzieże, dlatego tym razem postanowiono bliżej przyjrzeć się jej wizycie. Przy kasie kobieta zapłaciła tylko za część towaru, z którym planowała wyjść z drogerii. Gdy opuszczała sklep, została ujęta przez pracownika ochrony i przekazana w ręce policjantów. Jak ustalono, nie był to pierwszy przypadek, gdy chciała opuścić sklep, nie płacąc za towar. Podejrzana w okresie od 27 marca do 13 kwietnia br. pięciokrotnie dokonała kradzieży w tym sklepie na łączną kwotę prawie 350 złotych. Za swoje czyny mieszkanka Koła odpowie przed sądem. Zgodnie z Kodeksem wykroczeń, grozi jej areszt, ograniczenie wolności lub grzywna.

źródło: KPP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here