Drużyna ZSEA wróciła z brązowym medalem!

0
35
o
o

Drużyna ZSEA wróciła z brązowym medalem! Chłopcy w Kaliszu reprezentowali rejon koniński w finale wojewódzkim w piłce nożnej w ramach XX Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej „Licealiada”.

Drużyna ZSEA wróciła z brązowym medalem!

W Kaliszu odbył się finał wojewódzki w piłce nożnej. Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Kole reprezentował rejon koniński. Zajął w nim trzecie miejsce.

W zawodach wzięło udział 7 ekip. W fazie grupowej chłopcy z ZSEA pokonali II LO Kalisz 6:0 oraz ZSO Gostyń 4:0, i zajęli 1. miejsce. W półfinale, po bardzo emocjonującym i wyrównanym meczu, przegrali jednak, po dogrywce, ze szkołą z Szamotuł 2:3. W meczu o 3. miejsce ponownie spotkali się z ZSO Gostyń i zwyciężyli 4:2.

Trzecie miejsce jest dużym sukcesem kolskiej reprezentacji. Najlepszym zawodnikiem drużyny ZSEA został Marek Cieślak, tegoroczny absolwent, a najbardziej bramkostrzelny okazał się Szymon Bartosik, zdobywca 6 bramek.

W zespole znaleźli się także Szymon Czupryński, Patryk Rosiński, Wiktor Małecki, Patryk Olczyk, Adam Kozajda, Bartosz Fret, Dawid Zawadzki i Jakub Zawilski. Opiekunem drużyny jest Dariusz Sołtysiak.

źródło i zdjęcia: ZSEA w Kole

Więcej informacji o ZSEA w Kole – szukaj TUTAJ

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here