Cztery osoby z powiatu kolskiego na listach PiS i KO do Sejmu RP

2
705
zdjecia4

Cztery znane w powiecie kolskim nazwiska znalazły się na listach kandydatów Prawa i Sprawiedliwości oraz Koalicji Obywatelskiej do Sejmu RP. W zbliżających się wyborach parlamentarnych o poselskie mandaty, w okręgu 37., z listy PiS, walczyć będą Leszek Galemba, poseł na Sejm RP VIII kadencji oraz Halina Musiałek, zasiadająca aktualnie w Radzie Miejskiej w Kole. Leszek Galemba startuje z 5. miejsca, natomiast nazwisko Haliny Musiałek widnieje przy numerze 17. Liderem listy Prawa i Sprawiedliwości jest obecny wojewoda wielkopolski, Zbigniew Hoffmann.

Liderem listy Koalicji Obywatelskiej w okręgu nr 37 jest poseł na Sejm RP VI, VII i VIII kadencji, Tomasz Piotr Nowak. Na 5. miejscu znajduje się Ireneusz Niewiarowski, prezes Krajowego Stowarzyszenia Sołtysów, poseł na Sejm RP I, III i IV kadencji oraz senator I, VII i VIII kadencji. Na 7. miejscu natomiast jest Andrzej Szurgot, członek .Nowoczesnej, kandydat Koalicji Obywatelskiej do sejmiku wojewódzkiego w ubiegłorocznych wyborach samorządowych.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

2 KOMENTARZE

 1. Dzień dobry,
  mamy kandydatów, to może kącik dyskusyjny?
  Miejsce do zadawania pytań naszym Kandydatom?
  Wymiany poglądów i dyskusji.
  Mogę robić za kolskich wyborców.
  Byłoby zabawnie.
  Pozdrawiam
  K

 2. Dobry pomysł. Pierwsz pytanie do kandydata Szurgota. Czy sam będąc nauczycielem brał aktywny udział w tegorocznym strajku nauczycieli ? Jeśli tak, to ile dni strajkował ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here