Nowi dyrektorzy szkół i przedszkoli w Kole

1
795
64877_img_1344

Jarosław Janowski, Waldemar Pietrzak, Grażyna Trocińska i Dorota Peda-Graczyk przez kolejnych 5 lat będą szefować kolskim placówkom oświatowym. W ratuszu odbyła się uroczystość, podczas której burmistrz oficjalnie powierzył im obowiązki dyrektorów.

W wyniku konkursu na pięć lat szkolnych powierzenia na stanowiska dyrektora z rąk burmistrza, Krzysztofa Witkowskiego oraz wiceburmistrza Lecha Brzezińskiego odebrali: Jarosław Janowski (Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Konarskiego w Kole), Waldemar Pietrzak (Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Kole z Oddziałami Przedszkolnymi i Sportowymi) i Grażyna Trocińska (Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Kole z Oddziałami Integracyjnymi). Nieobecna na uroczystości była Dorota Peda-Graczyk (Przedszkole Miejskie nr 6 w Kole).

Powierzenie pełnienia obowiązków dyrektora na okres dziesięciu miesięcy burmistrz wręczył Tomaszowi Ponieckiemu, który będzie szefował Szkole Podstawowej nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Kole oraz Agnieszce Szymańskiej, która zarządzać będzie Przedszkolem Miejskim nr 1 w Kole).

Kolskim włodarz gratulował dyrektorom i zaznaczył, że doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważne i odpowiedzialne obowiązki spoczywają na ich barkach.

źródło i zdjęcie: Urząd Miejski w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here