Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole ponownie walczy o nagrodę

0
144
IMG_0178

Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole ponownie walczy o nagrodę w Konkursie SKO. Od piątku, 16 sierpnia, od godziny 12.00, można oddawać głosy na najciekawszą pracę. Głosowanie trwa do 10 września br., do godz. 12.00. W edycji 2018/2019 setki szkół ze wszystkich części Polski przygotowało swoje elektroniczne prezentacje, w których pokazało całoroczne działania wpisujące się w idee SKO, np. promocję oszczędzania, przedsiębiorczości, naukę ekologii, zdrowego odżywiania, niemarnowania żywności oraz prowadzenie bloga na platformie SzkolneBlogi.pl. Szkoły, które zdobędą najwyższą lokatę, otrzymają nagrody za trzy pierwsze miejsca wysokości 20 tysięcy zł, 15 tysięcy zł oraz 10 tysięcy zł brutto. Kolejne nagrodzone placówki dostaną odpowiednio 3 tysiące zł, 2 tysiące zł i 1 tysiąc zł brutto. Swoją nagrodę w wysokości 10 tysięcy zł brutto mogą przyznać również internauci.

Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole ponownie ma szansę na nagrodę z puli laureatów w związku z corocznym konkursem SKO. Placówka znalazła się w grupie laureatów i teraz walczy o nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych. Przez cały rok prowadziła własny blog, na którym prezentowała wszystkie działania organizowane na terenie szkoły. Zostały one docenione przez jury. Teraz jest szansa na dodatkowa nagrodę, która zależy od internautów. Głosowanie odbywa się na stronie https://www.pkobp.pl/glosowanie-internautow/edycje-konkursow/edycja-2018-2019/szkola-podstawowa-nr-3-im-marii-konopnickiej-w-kole/.

Zachęcamy wszystkich do wsparcia kolskiej placówki.

źródło: SP nr 3 w Kole

Więcej informacji o SP nr 3 – czytaj TUTAJ

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here