Wózki i sprzęt dla niepełnosprawnych. Potrzebujesz? Zgłoś się!

0
96

Joni i przyjaciele” to fundacja o międzynarodowym zasięgu zajmująca się wspieraniem osób niepełnosprawnych. Dzięki jej działalności we współpracy ze Stowarzyszeniem „Przemiana” i Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Kole, w ubiegłym roku ponad 50 osób otrzymało bezpłatnie nowe wózki inwalidzkie i inny sprzęt ułatwiający poruszanie się.

W tym roku znów kilkadziesiąt osób z powiatu kolskiego będzie mogło skorzystać z podobnej oferty. Wystarczy jedynie wypełnić ankietę i czekać na zakwalifikowanie. W ofercie będą wózki, kule, laski oraz balkoniki.

Wszystkich chętnych prosimy o jak najszybsze zgłaszanie się. Wypełnioną ankietę można dostarczyć do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kole, Stary Rynek 15 lub wysłać ją na adres mailowy: przemiana.kolo@gmail.com.

Sama akcja rozdawania przewidziana jest na przełomie wiosny i lata. Wszyscy zakwalifikowani do odbioru sprzętu zostaną o niej powiadomieni.

Uwaga! Wypełnienie ankiety nie jest jednoznaczne z otrzymaniem wózka.

W razie pytań, organizatorzy proszą o kontakt pod nr telefonu: 609 028 688.

Link do ankiety: http://www.kolo.pl/media_pliki/file/59056_pl_ankieta_2019.pdf

Artykuł powiązany: Ponad 50 wózków, balkoników i kul trafiło do potrzebujących

źródło: MOPS w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here