Czerwonak 2019 na etapie powiatowym! Reprezentacja wyłoniona!

0
105

Czerwonak 2019, a konkretnie jego XXIV edycja trwa! Dziś w Miejskim Domu Kultury w Kole odbyły się eliminacje powiatowe. Wzięło w nim udział 29 kilkuletnich, utalentowanych solistów, którzy zaprezentowali się z polskim repertuarze dostosowanym do wieku.

Czerwonak 2019 na etapie powiatowym. Oto wyniki!

Trzyosobowe jury wysłuchało wszystkich wykonań i zdecydowało, że na eliminacje rejonowe do Konina pojadą Michał Łęgoszewski z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Grzegorzewie, Zuzanna Taczanowska z Przedszkola nr 1 w Kłodawie, Aleksandra Ziemniak z tej samej placówki, Zuzanna Adamkiewicz z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Kole oraz Alina Rull z Przedszkola Miejskiej nr 3 w Kole.

Wyżej wymienione przedszkolaki będą 1 czerwca br. reprezentować ziemię kolską podczas kolejnej fazy XXIV Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2019. Rywalizacja rozpocznie się o 10.00 w Amfiteatrze w parku im. Fryderyka Chopina w Koninie.

źródło i zdjęcia: MDK w Kole

Inne wydarzenia w kolskim MDK-u – czytaj tutaj

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here