Uczniowie kolskiej SP nr 3 otrzymali listy od par książęcych!

0
118

Listy od par książęcych! Taka niespodzianka w ostatnich dniach spotkała klasę 5c ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Kole. Do placówki dotarła korespondencja od książąt Cambridge i Sussex!

Listy od par książęcych!

Pierwszy list dotarł od księcia i księżnej Cambridge, Williama i Kate, a kilka dni później nadszedł drugi list od księcia i księżnej Sussex – Harry’ego i Meghan. Uczniowie wraz z nauczycielką języka angielskiego, Kingą Drzewiecką na odpowiedź czekali niespełna dwa miesiące.

Dostojni nadawcy wyrazili wdzięczność za otrzymane listy oraz dołączone prace uczniów. Ponadto udzielili odpowiedzi na pytania, które uczniowie zadali w swojej korespondencji. Do listów zostały dołączone fotografie par książęcych – Williama i Kate wraz z synem Georgem i córką Charlotte oraz zdjęcie ślubne Harry’ego i Meghan.

Otrzymane listy sprawiły uczniom ogromną radość. Warto było na nie czekać!

Przy okazji należy podkreślić, że to nie pierwsza przesyłka z Londynu, którą otrzymali uczniowie SP nr 3 w Kole. W styczniu klasa 4b odebrała list od brytyjskiej monarchini, Elżbiety II.

źródło i zdjęcia: Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole


Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here