„Kolorowe ptaki” goszczą w kolskim MDK-u

0
102

Wystawa „Otwórzmy się na… Zespół. Kolorowe ptaki” , zainicjowana przez Monikę Kujawską, została otwarta w Miejskim Domu Kultury. Łzy wzruszenia, wdzięczność, siła i uśmiechy wypełniły Galerię Foyer podczas wernisażu, który ze względu na obostrzenia pandemiczne podzielony został na trzy tury.

Na ekspozycji udostępnione zostały portrety osób z syndromem Downa autorstwa Macieja Frydrysiaka oraz szereg zdjęć dokumentujących wydarzenia organizowane w poprzednich latach z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa wykonanych przez Eugeniusza Gębkę i „Cudne Chwile”. Goście obejrzeli też niezwykły film przygotowany przez Michała Rybińskiego.

Wystawa będzie czynna do 30 kwietnia. Jej organizatorzy liczą, że po 9 kwietnia br., będą mogli gościć wszystkich zainteresowanych, bo tego wydarzenia kulturalnego nie można pominąć.

Czytaj także: Niebawem w MDK-u wystawa „Otwórzmy się na… Zespół. Kolorowe ptaki”

źródło i zdjęcia: MDK w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here