Anioły mają moc! [FOTO]

0
398
DSC02542

Urok świąt Bożego Narodzenie powrócił za sprawą młodych artystów oraz rzeszy osób zaangażowanych w przygotowanie 3. Koncertu Świątecznego pod hasłem „Anioły są wśród nas”. W dwóch dzisiejszych odsłonach, o 16.00 i 18.30, przed widownią zgromadzoną w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Kole zagrali i zaśpiewali i zdolni uczniowie Podstawowej nr 3 w Kole oraz ich goście, a występowi towarzyszyła akcja charytatywna na rzecz 12-letniego Sebastiana, ucznia SP nr 3 w Kole, oraz Emilii – dzielnej mamy dwojga dzieci, którzy walczą z poważnymi chorobami.

Koncert poprowadziła Agnieszka Małecka, która na koniec przedstawiła artystów oraz wymieniła wszystkie osoby zaangażowane w przygotowanie wydarzenia, jak również hojnych darczyńców. Koncert patronatem honorowym objął burmistrz Koła, Krzysztof Witkowski

Czytaj więcej: „Anioły są wśród nas” już 5 stycznia 2020 roku!

Czytaj także: To był naprawdę anielski koncert!

Poniżej galeria zdjęć z dzisiejszego koncertu. Zapraszamy do obejrzenia.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here