Kto zostanie dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole?

0
443

Rozstrzygnięty został I etap rekrutacji na stanowisko dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole. Konkurs, z końcem października br., został ogłoszony przez wiceburmistrz Elżbietę Modrzejewską, ze względu na fakt, że obecnie pełniący obowiązki dyrektora, Jarosław Kawka, zgodnie z umową, zarządzać MOSiR-em ma do 30 listopada br.

W miniony piątek, 17 listopada, w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Kole, pojawiło się ogłoszenie z listą kandydatów spełniających wymagania formalne. Znajdują się na niej dwa nazwiska, co oznacza, że w drugim etapie naboru, o stanowisko szefa MOSiR-u będą ubiegać się obecnie zarządzający nim Jarosław Kawka oraz Marta Kotleszka, która przez wiele lat była dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, a obecnie jest kierownikiem Wydziału ds. Obsługi Krytej Pływalni.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here