Zderzenie jelenia z autem osobowym

0
148
getimg-1

Do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego oraz dzikiego zwierzęcia doszło w niedzielę, 1 września, tuż po godzinie 22.00. Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie, że na drodze krajowej 92, w miejscowości Grzegorzew, jeleń został potrącony przez pojazd. Dyżurny do działań skierował strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kole oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Grzegorzewa.

Autem osobowym podróżowały dwie osoby, które opuściły uszkodzony pojazd przed przybyciem zastępów straży pożarnej, a pomocy medycznej poszkodowanej pasażerce udzielił będący na miejscu zdarzenia zespół ratownictwa medycznego. Zwierzę, niestety, nie przeżyło zderzenia z samochodem.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w uszkodzonym samochodzie oraz zakręceniu zaworu butli LPG. Działania ratownicze przez 1 godzinę prowadziło 12 strażaków.

źródło i zdjęcie: KP PSP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here