SOSW oraz SP nr 2 z nagrodą w konkursie Szkolnych Kas Oszczędności!

0
122
sosw-i-sp2-logo-sko-

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego, do dwóch kolskich placówek oświatowych – Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Św. Mikołaja oraz Szkoły Podstawowej nr 2 w Kole, dotarła bardzo miła informacja. W corocznym konkursie Szkolnych Kas Oszczędności PKO Banku Polskiego, obie placówki znalazły się w gronie najaktywniejszych szkół uczestniczących w programie SKO i otrzymały nagrodę II stopnia.

Od niemal pół wieku PKO BP nagradza kilkaset najaktywniejszych szkół uczestniczących w programie SKO. Komisja konkursowa doceniła kroniki przygotowane w postaci prezentacji multimedialnej, które przedstawiały całoroczną pracę SOSW i SP nr 2 w ramach programu SKO. Wyróżnienie otrzymane w konkursie jest równoznaczne z nagrodą pieniężną w wysokości 2.000 złotych oraz przyznaniem Srebrnej Odznaki dla nauczycieli – opiekunów SKO w placówkach. Radość z nagrody jest tym większa, gdyż kolski SOSW oraz SP nr 2 ściśle i systematycznie współpracują na rzecz edukacji ekonomicznej uczniów, organizując festyny i konkursy integrujące społeczność uczniowską obu szkół. Tegoroczne wyróżnienie jest drugim tak znaczącym osiągnięciem w konkursach SKO, bowiem w ubiegłym roku szkolnym prowadzone przez SOSW i SP nr 2 blogi na Ogólnopolskiej Platformie SzkolneBlogi.pl zdobyły tytuł „Blog miesiąca września”.

źródło i zdjęcie: SOSW w Kole

Inne informacje z SOSW – czytaj TUTAJ

Więcej o SP nr 2 – czytaj TUTAJ

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here