Zaprasza do konkursu „Moja podróż z Koziołkiem Matołkiem”!

0
54

Filia dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole ogłasza konkurs plastyczny pod hasłem „Moja podróż z Koziołkiem Matołkiem”. Jego celami są rozbudzenie zainteresowań czytelniczych; spopularyzowanie klasycznej literatury dziecięcej ze szczególnym uwzględnieniem twórczości Kornela Makuszyńskiego, przybliżenie stworzonej przez Makuszyńskiego literackiej postaci Koziołka Matołka, rozwijanie dziecięcej wyobraźni, w tym pozasłownych form wyrazu, poprzez wykorzystanie i doskonalenie odpowiednich technik plastycznych.

Konkurs przeprowadzony zostanie wśród zainteresowanych: dzieci w wieku przedszkolnym; uczniów klas 1-3 oraz klas 4-6 szkół podstawowych Koła i powiatu kolskiego. Każdy uczestnik wykonuje 1 pracę na papierze formatu A4 lub A3 pastelami olejnymi lub farbą plakatową.

Informacje dotyczące konkursu uzyskać można w siedzibie organizatora lub pod numerem telefonu 63 21 78 005 . Osobą do kontaktu jest Anka Pietruszka.

Prace należy dostarczyć/nadesłać do 15 marca 2019 r. na adres: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Kolejowa 19, 62-600 Koło.

Regulamin artystycznej rywalizacji dostępny jest na stronie internetowej Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole www.biblioteka-kolo.pl

źródło: PiMBP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here