Zapowiada się długie spotkanie z… Polą Negri!

0
373

Trwają przygotowania do premiery spektaklu Dariusza Matysiaka pt. „Pola Negri”. Do tego dnia został tylko tydzień. Widowisko nabiera kształtów, a zespół przygotowujący przedstawienie informuje, że z uwagi na bogate i zmienne losy tytułowej bohaterki, przekładające się bezpośrednio na wydłużenie czasu trwania przedstawienia, w trakcie spektaklu przewidziana jest piętnastominutowa przerwa. Widzowie powinni zatem tak zaplanować swoje zajęcia, aby poświęcić wystarczająco dużo czasu na śledzenie losów „boskiej Poli” na deskach Miejskiego Domu Kultury w Kole.

Z otrzymanych informacji wynika, że w tej chwili trudno jeszcze podać dokładny czas trwania spektaklu, ale wiele wskazuje na to, że będzie on trwał nie mniej niż dwie i pół godziny. Twórcy artystycznego przedsięwzięcia liczą jednak na to, że jego atrakcyjność zatrzyma wszystkich przybyłych na widowni aż do zapadnięcia kurtyny po ostatniej scenie sztuki.

A z tego, co udało się nam zaobserwować podczas prób, wynika, że naprawdę warto. Poniżej galeria z zdjęć z przygotowań, ale – mimo szczerych chęci – nie oddają atmosfery atmosfery tego, co dzieje się na scenie. To po prostu trzeba zobaczyć na samemu. Zapraszamy serdecznie na spektakle!

Artykuł powiązany:

Znów zobaczymy kolskich aktorów-amatorów na scenie! Premiera „Poli Negri” w reżyserii Dariusza Matysiaka już we wrześniu!

Premiera „Poli Negri” tuż-tuż! Przygotowania idą pełną parą! Na próbach pracowicie, dynamicznie i… radośnie! Zapowiada się świetne widowisko!

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here