Miejski Dom Kultury zaprasza do sekcji i pracowni

0
181

Miejski Dom Kultury zaprasza do następujących sekcji i pracowni.

KOLSKI TEATR OTWARTY IM. CZ. FREUDENREICHA

Prowadzący: Aneta Piorun, Radomir Piorun

wtorek

19:30-21:00 (18+)

TEATR NA KOLE (TEATR LALKI)

Instruktor: Aneta Piorun

poniedziałek

16:00-17:30 (10-13 lat)

MŁODZIEŻOWY TEATR DRAMY I PANTOMIMY

Instruktor: Aneta Piorun

wtorek

16:30-18:00 (14-17 lat)

MŁODZIEŻOWY TEATR MUZYCZNY

Instruktor: Aneta Piorun, Izabela Rybnik

wtorek

18:00-19:00 (14-17 lat)

EKSPERYMENTY PLASTYCZNE

Instruktor: Aneta Piorun

czwartek

15:30-16:30 (6-10 lat)

17:00-18:00 (11-15 lat)

SZTUKMANIAK
(rysunek, rękodzielnictwo, malarstwo,rzeźba, grafika i inne techniki plastyczne)

Instruktor: Aneta Piorun

czwartek

18:30-20:00 (16+)

ZAJĘCIA CERAMICZNE

Instruktor: Arkadiusz Gołębowski

poniedziałek 

15:45-16:45 (6-13 lat)

17.00-18.00 (6-13 lat)

18:15-20:00 (13+ i dorośli)

wtorek

15:45-16:45 (4-5 lat z opiekunem)

17.00-18.00 (4-5 lat z opiekunem)

18:15-20:00 (młodzież i dorośli)

ZESPÓŁ TANECZNY „MUZA”

Instruktor i Koordynator: Joanna Kwarcińska

Instruktor i Trener: Nina Jóźwiak

poniedziałek (sala MOSiR-u)

15:00-16:00 (7-10 lat – grupa początkująca)

16:00-17:00 (7-10 lat – grupa średnio zaawansowana)

17:00-18:00 (4-6 lat)

18:00-19:00 (11-15 lat)

środa (sala MDK-u)

15:00-16:00 (7-10 lat – grupa początkująca)

16:00-17:00 (7-10 lat – grupa średnio zaawansowana)

17:00-18:00 (4-6 lat)

18:00-19:00 (11-15 lat)

AKROBATYKA

Trener: Eryk Düsterhöft

piątek (sala MOSiR)

16:00-17:00 (7-15 lat – grupa zaawansowana)

17:00-18:00 (5-6 lat)

18:00-19:00 (7-10 lat)

19:00-20:00 (11-15 lat)

STUDIO WOKALNE

Instruktor: Izabela Rybnik

wtorek

15:30-16:30 (6-9 lat)

16:30-17:30 (9-12 lat / I grupa)

czwartek

15:30-16:30 (9-12 lat / II grupa)

16:30-17:30 (13-16 lat)

17:30-18:30 (9-12 lat / III grupa)

18:30-20:00 (16+)

piątek

18:00-20:00 (14-17 lat / grupa MTM)

RYTMIKA NA WESOŁO

Instruktor: Izabela Rybnik

piątek

15:30-16:30 (3-6 lat / I grupa)

16:40-17:40 (3-6 lat / II grupa)

NAUKA GRY NA INSTRUMENTACH: GITARA KLASYCZNA 

Instruktor: Jacek Dziedziczak

środa

15:00-21:00 (dzieci i młodzież)

KLUB MALUCHA

Instruktor: Agnieszka Szafrańska, Aleksandra Chwalisz

wtorek

10:00-12:00 (3,5-5 lat)

środa

10:00-12:00 (3,5-5 lat)

KLUB SENIORA

Instruktor: Agnieszka Szafrańska, Aleksandra Chwalisz

poniedziałek

19:00-20:30

L-KONSTRUKTOR

Instruktor: Karol Kwiatkowski

czwartek

16:30-18:30 (4-10 lat)

piątek

16:30-18:30 (4-10 lat)

MODELARSTWO

Instruktor: Karol Kwiatkowski

piątek

19:00-20:30 (7-101 lat)

PRACOWNIA ORANGE

Instruktor: Katarzyna Nowicka

wtorek

18:30-20:30 (14+)

środa

17:00-19:00 (12-15 lat)

KLUB GIER FANTASTYCZNYCH

Instruktor: Karol Kwiatkowski

sobota

15:00-20:00 (10+)

KLUB GIER KOMPUTEROWYCH

Instruktor: Katarzyna Nowicka

czwartek

14:00-16:00 (10+)

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here