Zapisy na 39. Międzynarodowy Bieg Warciański

0
130
bieg-warciański

Zapisy na 39. Międzynarodowy Bieg Warciański już się rozpoczęły. Impreza odbędzie się w niedzielę, 20 października br. w Kole. Organizatorzy zapraszają wszystkich pasjonatów biegania i chodzenia z kijkami do wzięcia udziału w zawodach. Wystarczy jedynie wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie internetowej www.biegwarcianski.pl. Rejestracja przebiega w kilku krokach, i kończy się dokonanie płatności online. Elektroniczne zgłoszenia przyjmowane będą do niedzieli 13 października 2019 lub do wyczerpania limitu zgłoszeń. 

Do dnia 20 września br.: 40 zł – pakiet bez koszulki, 60 zł – pakiet z koszulką.

Od 21 września do 13 października br.  50 zł – pakiet bez koszulki, 70 zł – pakiet z koszulką

W dniu zawodów: 70 zł – wyłącznie pakiet bez koszulki.

O udziale w sportowym wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń z wniesioną opłatą za pakiet startowy. Limit uczestników wynosi 750 osób. Zagwarantujcie sobie miejsce już dziś. Regulamin 39. Międzynarodowego Biegu Warciańskiego dostępny jest na stronie internetowej www.biegwarcianski.pl.

Bieg Warciański w latach ubiegłych – czytaj TUTAJ

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here