Drużyny OSP Borysławice zwyciężyły

0
135
OSP-Grzegorzew-1

Drużyny OSP Borysławice zwyciężyły w gminnych zawodach sportowo-pożarniczych, które odbyły się w Grzegorzewie.

Rywalizację przeprowadziła komisja sędziowska powołana przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole. W kategorii seniorów, zarówno kobiet, jak i mężczyzn, zwyciężyli zawodnicy z OSP w Borysławicach. Panie wyprzedziły drużynę żeńską z OSP w Grzegorzewie, podobnie jak panowie, którzy też pokonali druhów z Grzegorzewa. Trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej zajął Kiełczewek-Boguszyniec, a czwarte – OSP w Tarnówce. Kolejne miejsca zajęły zespoły z Barłóg, Bylic i Ponętowa Dolnego.

Wśród młodzieżowych drużyn pożarniczych dziewcząt najlepsze były zawodniczki z OSP w Ponętowie Dolnym, które wyprzedziły Bylice, Grzegorzew i Barłogi. Natomiast reprezentanci OSP Kiełczewek-Boguszyniec zajęli pierwsze miejsce w kategorii młodzieżowych drużyn chłopców. Drudzy byli zawodnicy z OSP w Grzegorzewie, którzy ostatecznie wyprzedzili Bylice i Borysławice.

Uczestnikom gratulowali i za udział dziękowali wójt Bożena Dominiak i przewodniczący Rady Gminy Grzegorzew Tadeusz Sosnowski. Wszystkie drużyny odebrały nagrody, puchary oraz pamiątkowe dyplomy.

źródło i zdjęcia: Tomasz Nuszkiewicz

Inne wydarzenia z gminy Grzegorzew – czytaj TUTAJ

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here