Wyróżniający się nauczyciele z nagrodami od starosty

0
432
71936142_1357352887772545_8399194218211311616_o

W siedzibie Starostwa Powiatowego w Kole odbyło się spotkanie, na które zaproszeni zostali dyrektorzy oraz nauczyciele szkół i placówek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Kolski. Uroczystość miała na celu uhonorowaniem trudu i zaangażowania nauczycieli w kształtowanie osobowości i postaw młodych ludzi.

Oprócz słów podziękowań za trudną i owocną pracę, starosta wręczył nagrody wyróżniającym się pedagogom i życzył im spełnienia planów, zawodowych i osobistych zamierzeń, a także zdrowia i satysfakcji z wykonywanego zawodu.

Szczególnie doceniona została nauczycielka Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Wielkiego w Kole Sylwia Pokrywczyńska, która z rąk starosty odebrała Medal Komisji Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania, nadawany przez ministra edukacji narodowej.

Podczas uroczystości wyróżnienia otrzymali: Aneta Modrzejewska, Karolina Szkudlarek, Wioleta Świder, Marta Kwiatkowska, Agnieszka Papierz, Bogusław Załęski, Anna Pławińska, Paweł Rutkowski, Alina Walasek, Włodzimierz Jachnik, Anna Janikowska, Teresa Kaszyńska, Ewa Dolaczyńska, Jerzy Markowski, Wiesław Kujawa, Waldemar Koligot, Katarzyna Poronin i Mieczysław Drożdżewski.

źródło i zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here