W tym roku 10. edycja Narodowego Czytania. Zaprasza na nią także PiMBP w Kole

0
53

Lubisz czytać? Masz dobrą dykcję? Nie masz problemów z wystąpieniami publicznymi? Zgłoś się do wspólnego czytania „Moralności pani Dulskiej”!

Po raz 10. odbędzie się ogólnopolska akcja Narodowego Czytania. Z tej okazji, również w Kole, 4 września 2021 r., będzie można usłyszeć fragmenty wybranego na tę edycję utworu. To dramat Gabrieli Zapolskiej pt. „Moralność pani Dulskiej”. Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kole, w ramach 10. edycji wydarzenia zaprasza mieszkańców do parku miejskiego im. St. Moniuszki, gdzie oprócz wyjątkowego autorskiego spotkania z Gabrielą Zapolską planowane jest
wspólne czytanie fragmentów dramatu oraz zabawy plastyczne. Wspólne czytanie rozpocznie się o godzinie 10.00. Osoby zainteresowane wspólnym czytaniem proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres: biblioteka@kolo.pl lub tel. 63 21 78 006.

źródło i plakat: PiMBP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here