Remont sal gimnastycznych zakończony. Jest pozwolenie na budowę przedszkola w Powierciu

0
98

Jest pozwolenie na budowę nowego przedszkola w Powierciu. Została wydane 1 września br. To finalny etap dokumentacji projektowej. – Czekamy jeszcze na dokumentację kosztorysową, która otworzy nam możliwość ogłoszenia przetargu na wyłonienie wykonawcy zadania. Równo dwa lata od tej daty planujemy uruchomienie nowego, pięciooddziałowego przedszkola w Powierciu – poinformował w mediach społecznościowych wójt gminy Koło Mariusz Rybczyński.

Ponadto 31 sierpnia br. samorządowcy odebrali remont sali gimnastycznej w Sokołowie, gdzie wymieniono stolarkę okienną, osłony grzejników, wyremontowano i pomalowano parkiet oraz pomalowano wewnątrz cały obiekt. Wartość robót to blisko 110 000 złotych. Trzy dni później natomiast odebrane zostały także roboty wykonane w sali gimnastycznej we Wrzącej Wielkiej. Tutaj pomalowano elewację zewnętrzną oraz wyremontowano schody wejściowe. Wartość robót to ponad 55 000 złotych.

źródło i zdjęcia: Urząd Gminy w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here