W Tarnówce, w gminie Grzegorzew, zapalił się kombajn

0
258

Prawdopodobnie usterka instalacji elektrycznej była przyczyną pożaru kombajnu. Ogień objął komorę silnika maszyny podczas prac polowych, a w jego gaszeniu, przez półtorej godziny, brało udział 6 strażaków. Do zdarzenia doszło wczoraj, w Tarnówce, w gminie Grzegorzew.

O pojawieniu się płomieni strażacy otrzymali informację o godzinie 17.00 i natychmiast udali się na ratunek. Po przyjeździe na miejsce zastali właściciela maszyny rolniczej, który walczył z płomieniami gaśnicą. Ratownicy zabezpieczyli teren prowadzonych działań i proszkiem gaśniczym ugasili palącą się komorę silnika. Na koniec ogień dogasili wodą.

Nie był to jedyny pożar na polu, z którym w minionym tygodniu walczyli strażacy. W ciągu ostatnich kilku dni 7 razy wyjeżdżali, by gasić palącą się słomę.

źródło: KP PSP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here