W Brdowie odbył się turniej tenisa stołowego

0
49

Sekcja Tenisa Stołowego Uczniowskiego Klubu Sportowego przy Zespole Szkół w Brdowie, po raz drugi, zorganizowała zawody w grze podwójnej (debel, mikst) w tenisie stołowym dla mieszkańców gminy Babiak. Odbyły się one 6 kwietnia 2019 roku w sali sportowej przy ZS w Brdowie. W zawodach wzięło udział 15 par, czyli 30 zawodników, o dwóch więcej niż w ubiegłym roku. Ze względu na liczbę par wybrany został rosyjski system rozgrywek, czyli do dwóch przegranych.

Po ciekawej i zaciętej rywalizacji zwycięstwo przypadło mieszkańcom Babiaka, Ozorzyna oraz Mostek. Zawodnicy z Brdowa stanęli tuż za podium. Trzy czołowe miejsca zajęli: Mariusz Prażanowski oraz Maciej Rosiński, Wiktor Kupsik oraz Sebastian Sujewicz oraz Tomasz Zieliński oraz Patryk Żywanowski.

Zawody zostały zorganizowane z dotacji z budżetu gminy Babiak. Nagroda główna dla zwycięzców została ufundowana przez radnego z Brdowa, Andrzeja Starostę.

Rywalizację obserwowali prezes UKS-u w Brdowie i dyrektor szkoły, Dariusz Racinowski, wiceprezes Bartosz Mikołajczyk, sołtys Babiaka Paweł Drapiński i Brdowa Józef Kwiatkowski. Przybył także wójt gminy Babiak Wojciech Chojnowski, który sędziował finałowy mecz.

Każdy zawodnik dostał pamiątkowy dyplom oraz drobny upominek. Najmłodszy oraz najstarszy zawodnik biorący udział w turnieju, dodatkowo otrzymali prezent oraz pamiątkowy medal.

źródło i zdjęcia: http://tenis.brdow.pl/double-top-spin-2019/

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here