Ośmiu reprezentantów powiatu kolskiego pojedzie na finał do Strzałkowa

0
178

Eliminacje rejonowe XXVII Konkursu Recytatorskiego dla Szkół Podstawowych „Czerwieńcie, zieleńcie się słowa…”, które odbyły się 5 kwietnia. Wyłoniły one 8 recytatorów, którzy reprezentować będą powiat kolski w konkursie finałowym w Strzałkowie.

W kategorii wiekowej klas I-III są to: Martyna Majda ze Szkoły Podstawowej nr 1 Stanisława Konarskiego w Kole, Zuzanna Sobańska ze Szkoły Podstawowej im. Władysława Umińskiego w Przedczu i Oliwia Ratajczak ze Szkoły Podstawowej w Lubońku. W kategorii klas IV-VI do dalszej rywalizacji zakwalifikowali się Patrycja Wiątczak ze Szkoły Podstawowej im. Władysława Umińskiego w Przedczu i Igor Jankowski ze Szkoły Podstawowej im. Białych Górników w Kłodawie, a z klas VII-VIII: Wanessa Kalina ze Szkoły Podstawowej w Budkach Nowych, Jakub Gomulak ze Szkoły Podstawowej im. Stanisława Mikołajczyka w Karszewie oraz Norbert Kubiak ze Szkoły Podstawowej im. Władysława Umińskiego w Przedczu.

Konkurs finałowy odbędzie się 26 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Strzałkowie.

źródło i zdjęcia: Urząd Miejski w Dąbiu

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here