Uczniowie z SP nr 3, w ramach projektu Erasmus Plus, goszczą w Reinbeku

0
172
Materiał pochodzi i jest finansowany przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
Materiał pochodzi i jest finansowany przez KW Stowarzyszenie Kolanie

Dziewięcioosobowa grupa uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Kole, wraz z dyrekcją, opiekunami i koordynatorkami programu, Renatą Łukaszewską i Katarzyną Kaźmierczak, od wczoraj, tj. 12 maja, przebywa w Reinbeku, w ramach kontynuacji, a zarazem podsumowania projektu Erasmus Plus. W Niemczech, gdzie są gośćmi miejscowych rodzin, kolanie przebywać będą do 18 maja br.

Dziś poznali nowych kolegów i koleżanki, również tych z Finlandii, którzy także przyjechali do Reinbeku, oraz uczestniczyli w szkolnym festynie i sportowej rywalizacji w różnych konkurencjach. Jutro natomiast czeka ich oficjalne spotkanie w szkole oraz udział w lekcjach z rówieśnikami. Opiekunowie natomiast będą podejmowani przez burmistrza Reinbeku.

A już w najbliższy czwartek, w SP nr 3, nastąpi oficjalne zakończenie projektu, podczas którego uczestnicy Erasmus Plus z Niemiec, Finlandii i Polski będą rozmawiać ze sobą przy pomocy Skype’a. Przy okazji relacji z tego wydarzenia przekażemy także informację, jak w kolejnych dniach przebiegał pobyt uczniów kolskiej „trójki” u naszych zachodnich sąsiadów.

Materiał pochodzi i jest finansowany przez KWW Katarzyny Hamigi
Materiał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy PSL

zdjęcia: dyrekcja i opiekunowie, SP nr 3 w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here