To będzie bardzo duża inwestycja. Ruszyły procedury przetargowe na rozbudowę kolskiej oczyszczalni

1
111
MZWiK-2

Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Kole, 3 kwietnia br., rozpoczął procedurę przetargową dotyczącą zadania polegającego na przebudowie i modernizacja oczyszczalni ścieków dla aglomeracji Koło. Pierwszym krokiem było umieszczenie wniosku w TED (Tenders Electronic Daily). To internetowa wersja „Suplementu do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej”, poświęconego europejskim zamówieniom publicznym. Po zatwierdzeniu i akceptacji mógł być ogłoszony pełny przetarg na miniportalu oraz BIP https://mzwik-kolo.pl/strony,28,przetargi.
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z procedurami, to 20 maja poznamy wykonawcę rozbudowy kolskiej oczyszczalni. Będzie to obok geotermii największa, kilkudziesięciomilionowa inwestycja w naszym mieście, sfinansowana w znacznej mierze przez Unię Europejską. Na koniec 2022 roku będziemy mieli jedną z najnowocześniejszych oczyszczalni z ekologiczną przeróbką osadów w produkt bezpieczny dla środowiska.

Czytaj także: Prawie 1,5 miliona dla kolskiego MZWiK-u!

źródło i zdjęcia: MZWiK w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here