Szkoła Podstawowa w Sokołowie, w gminie Koło, ma nowego dyrektora!

0
777

Iwona Niewiadomska jest nowym dyrektorem Szkoły Podstawowej im. Idei Olimpijskiej w Sokołowie, w gminie Koło. Nowa szefowa placówki pracuje w niej od 1 września 2017 jako nauczyciel przedmiotów ścisłych, tj. matematyki i fizyki. Ostatnio była także wychowawcą klasy II b. Pani Iwona może poszczycić się 20-letnim stażem pracy pedagogicznej. Jest nauczycielem dyplomowanym. Przez organ prowadzący została powołana na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Sokołowie na okres 5 lat, tj. od 1 lipca 2018 roku do 30 czerwca 2023 roku.

Przed powierzeniem pani Iwonie Niewiadomskiej obowiązków kierowania jednostką oświatową, w wyniku przeprowadzonej procedury konkursowej, nie został wyłoniony kandydat na to stanowisko.

Na podstawie art. 63 ust.12 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz. U. z 2017r. poz. 59 ze zm.) w uzgodnieniu z Wielkopolskim Kuratorem Oświaty w Poznaniu, kandydatura Iwony Niewiadomskiej została pozytywnie zaopiniowana, i tym samym powierzono jej stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Sokołowie.

Przypomnijmy, że poprzednią szefową tej placówki, była Jolanta Lewandowska, która w czerwcu br., podczas sesji Rady Gminy Koło, została uroczyście pożegnana przez gminnych samorządowców.

zdjęcie: archiwum okrągłemiasto.pl

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here