Koronawirus w powiecie kolskim – najnowsze dane

0
121

Ministerstwo Zdrowia, dziś, tj. 25 stycznia 2021 roku, poinformowało o 2419 stwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. Z powodu COVID-19 lub współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 38 osób.

W województwie wielkopolskim u 200 kolejnych osób badania potwierdziły obecność SARS-CoV-2. Trzy z nich to mieszkańcy naszego powiatu. Minionej doby, w Wielkopolsce, z powodu COVID-19 lub współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami, zmarło 20 osób. Nie było wśród nich mieszkańców ziemi kolskiej.

W ciągu minionych dni, dla powiatu kolskiego, statystyka nowych zakażeń i zgonów, z powodu COVID-19 lub schorzeń współistniejących, prezentuje się następująco:

Dzień liczba nowych zakażeń Liczba zgonów
20 stycznia 8 1
21 stycznia 4 0
22 stycznia 3 0
23 stycznia 14 0
24 stycznia 3 3

Z dostępnych danych wynika, że od początku pandemii do 25 stycznia br., SARS-CoV-2 w powiecie kolskim zakaziło się 1646 osób. Zmarło 85 mieszkańców naszego powiatu.

Artykuł powiązany: Ile stwierdzonych zakażeń i zgonów? Koronawirus w powiecie kolskim

Informacje o sytuacji sanitarno-epidemiologicznej można śledzić na

https://www.gov.pl/web/koronawirus/wykaz-zarazen-koronawirusem-sars-cov-2

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here