Sylwia Pokrywczyńska członkiem zarządu Wielkopolskiego Oddziału Okręgowego PCK w Poznaniu

0
131
121309693_1580777005436156_5547820082466015564_o-1

W Poznaniu odbył się Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy PCK, podczas którego wiceprezes zarządu Rejonowego PCK w Kole i opiekun Szkolnego Koła PCK w Liceum Ogólnokształcącym w Kole Sylwia Pokrywczyńska została wybrana na członka zarządu Wielkopolskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Poznaniu.

Sylwia Pokrywczyńska przeszła przez wszystkie szczeble struktur PCK. Była członkiem Klubu Wiewiórka, Szkolnego Koła PCK i Rejonowej Grupy Społecznych Instruktorów Młodzieżowych. Z powodzeniem brała udział we wszystkich etapach Olimpiady o HIV/AIDS, Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia oraz Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy. Obecnie Sylwia Pokrywczyńska jest instruktorem pierwszej pomocy, wiceprezesem zarządu Rejonowego PCK w Kole, opiekunem Szkolnego Koła PCK w Liceum Ogólnokształcącym w Kole oraz założycielką i prezesem Klubu Młodzieżowego Honorowych Dawców, z którym w 2007 roku zdobyła I miejsce w Polsce i Puchar Prezesa Zarządu Głównego PCK w Warszawie za najlepszą promocję honorowego krwiodawstwa w Polsce.

źródło i zdjęcie: Oddział Rejonowy PCK w Kole

Więcej i Sylwii Pokrywczyńskiej oraz działalności PCK w Kole i powiecie kolskim czytaj TUTAJ

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here