Stefania Skąpska odebrała gratulacje od kolskich samorządowców

0
248

Od wiceburmistrz Elżbiety Modrzejewskiej oraz Rady Miejskiej w Kole, Stefania Skąpska usłyszała słowa gratulacji za uhonorowanie jej Złotym Krzyżem Zasługi za działalność społeczną i charytatywną. Odznaczenie to otrzymała z rąk wojewody wielkopolskiego, Zbigniewa Hoffmana. – Proszę przyjąć podziękowania za podejmowanie ambitnych wyzwań, wiarę w drugiego człowieka i realizację ważnych społecznie inicjatyw na terenie miasta Koła, a także życzenia dobrego zdrowia i wszelkiej pomyślności – powiedział przewodniczący Rady Miejskiej w Kole, Artur Szafrański.

Stefania Skąpska, która w Kole znana jest m.in. z działalności na rzecz dzieci niepełnosprawnych, osób niesłyszących oraz jako aktywna członkini Stowarzyszenia Przyjaciół Miasta Koła nad Wartą przyznała, że nie spodziewała się tak wysokiego odznaczenia. Serdecznie podziękowała za gratulacje i z uśmiechem powiedziała, że ma dopiero 81 lat, więc wiele wyzwań jeszcze przed nią.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here