Sprawca uszkodzenia trzech samochodów zatrzymany

0
128

Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 37-latka, który kilka tygodni temu na ulicy Zawadzkiego w Kole wybił szyby w trzech samochodach. Policjanci znaleźli też u niego prawie 9 gramów marihuany.

Policjanci otrzymali informację, że nieznany mężczyzna wybił szyby w trzech zaparkowanych samochodach. Właściciele samochodów oszacowali straty na kwotę około 1000 zł. Do zdarzenia doszło 7 maja br. w Kole na ulicy Zawadzkiego.

Mundurowi prowadzący tę sprawę, w oparciu o zgromadzony materiał dowodowy, już wcześniej wytypowali mężczyznę, który dokonał tego zniszczenia. 28 maja br. funkcjonariusze wydziału kryminalnego kolskiej jednostki zatrzymali podejrzanego 37-latka. Stróże prawa, na podstawie posiadanych informacji, podejrzewali również, że w lokalu, w którym mężczyzna przebywał, mogą znajdować się należące do niego narkotyki. Przypuszczenia te potwierdziły się, gdyż znaleziono tam prawie 9 gramów suszu roślinnego. Wstępne badanie wykazało, że jest to marihuana. Mężczyzna przed wymiarem sprawiedliwości odpowie za uszkodzenie mienia oraz posiadanie środków odurzających. 37-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów, złożył wyjaśnienia i dobrowolnie poddał się karze.

źródło i zdjęcia: KPP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here