Śpiew, taniec, recytacja, czyli „Mam Talent” w Szkole Podstawowej nr 3

0
494
Śpiew, taniec, recytacja, czyli „Mam Talent” w Szkole Podstawowej nr 3

Dzieci śpiewały, grały na instrumentach, tańczyły, wykonywały gimnastyczne akrobacje, recytowały wiersze, a nawet układały kostkę Rubika. Druga edycja konkursu „Mam Talent” w Szkole Podstawowej nr 3 w Kole pokazał, że kilkulatkowie są wszechstronnie uzdolnieni.

To była druga edycja Szkolnego Konkursu „Mam Talent” w Szkole Podstawowej nr 3 w Kole. Pomysłodawczyniami i realizatorkami tego przedsięwzięcia są Helena Bartosik i Aleksandra Szacowna-Błaszczyk. – W ubiegłym roku szkoła brała udział w projekcie „Teatr szkolny – edukacja kulturalna młodego człowieka”. Musieliśmy wykonać kilka zadań, żeby móc otrzymać certyfikat. Wówczas postanowiłyśmy, że jednym z nich będzie konkurs „Mam Talent”, wyłaniający najbardziej uzdolnione dzieci. Efektem tego działania było odkrycie dziewczynki grającej na skrzypcach, a następnie powstanie naszego zespołu „Sonatka”. Po zakończeniu projektu zdecydowałyśmy kontynuować to przedsięwzięcie, ponieważ jest duże nim zainteresowanie – poinformowała Aleksandra Szacowna-Błaszczyk.

 

Obrady komisji były trudne, bowiem prezentacje bardzo się podobały. Ostatecznie jednak Grand Prix, czyli nagroda fundowana przez burmistrza, powędrowała do Justyny Królik, która odebrała ją z rąk naczelnika wydziału oświaty Urzędu Miejskiego w Kole, Katarzyny Michalak. Ponadto przyznanych zostało 11 nagród, a pozostałe były wyróżnieniami. Wszystkie dzieci otrzymały upominek-niespodziankę. – Udało się nam pozyskać wielu sponsorów, dlatego mogłyśmy obdarować wszystkie występujące dzieci – dodała Aleksandra Szacowna-Błaszczyk.

`

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here