30 stycznia 30. Finał WOŚP. W Kole już można przekazywać gadżety na licytację!

0
148

Kolski Sztab WOŚP informuje, że w siedzibie sztabu, czyli w Harcówce, ul. Blizna 45, od poniedziałku do piątku w godz. 13.00-17.00 przyjmowane są przedmioty go licytacji. Po 3 grudnia, gadżety będą przyjmowane w godzinach otwarcia Komendy Hufca ZHP (dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 725 334 036 lub 503 511 738.).

W niedzielę 30 stycznia 2022 r. pod hasłem „GRAMY DLA OKULISTYKI DZIECIĘCEJ – dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci” po raz 30. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Co będzie się działo w ramach Finału w Kole? Jeżeli sytuacja epidemiczna i związane z nią obostrzenia pozwolą, zaplanowano kwestę uliczną, plenerową imprezę, licytację gadżetów oraz światełko do nieba. Jeśli nie będzie możliwości przeprowadzenia imprezy plenerowej – wzorem ubiegłego roku zorganizowana zostanie tylko kwesta a gadżety będzie można nabyć w wielkoorkiestrowym sklepiku – funkcjonującym z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

źródło: Urząd Miejski w Kole, zdj. archiwum okrągłemasto.pl

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here