SOSW w Kole wśród laureatów Ogólnopolskiego Konkursu SKO

0
85
sosw-blog-września-2019

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Świętego Mikołaja w Kole, który bardzo aktywnie działa w SKO, został nagrodzony tytułem „SKO Blog Miesiąca Września.”

Konkurs „SKO Blog Miesiąca” ma charakter edukacyjny. Jego celem jest w szczególności propagowanie idei oszczędzania i przedsiębiorczości w ramach założeń SKO oraz promowanie postaw współpracy w grupie. W rywalizacji uczestniczą szkoły, które prowadzą blogi na platformie Szkolne Blogi, gdzie prezentują swoje działania związane z uczestnictwem w Programie SKO. Co miesiąc w danym roku szkolnym, w okresie od września do czerwca, specjalnie powołana komisja konkursowa dokonuje oceny blogów.

Zrealizowane w placówce działania we wrześniu 2019 roku, opisywane następnie na stronach szkolnego bloga, doprowadziły do zdobycia głównej nagrody. Przypomnijmy, że w marcu i wrześniu 2018 roku SOSW w Kole zdobył już tytuł „SKO Blog Miesiąca” oraz w poprzednich latach dwukrotnie otrzymał wyróżnienie w tym konkursie: w czerwcu 2016 oraz kwietniu 2017. Zdobycie tegorocznej nagrody głównej związane jest także z wygraniem bonów zakupowych i gadżetów. Co ważne, prowadzony przez placówkę blog przyczynia się również do promocji szkoły i miasta, co widać po wielu pozytywnych wpisach internautów z całej Polski.

Opiekunowie SKO w SOSW w Kole bardzo dziękują wszystkim, którzy odwiedzają i głosują na szkolnego bloga, nadal licząc na Państwa głosy i komentarze.

O działalności SKO w SOSW w Kole można przeczytać na platformie Szkolne Blogi, gdzie placówka umieszcza najważniejsze wydarzenia z życia szkoły oraz działania z zakresu przedsiębiorczości i edukacji ekonomicznej uczniów: https://www.szkolneblogi.pl/blogi/sosw-kolo/

źródło i zdjęcie: SOSW w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here