Śmierć na torach kolejowych w gminie Chodów

0
182

Do śmiertelnego potrącenia pieszego na torach kolejowych doszło wczoraj, tj. we wtorek, 28 września br., na terenie gminy Chodów. Wypadek miał miejsce na szlaku kolejowym w miejscowości Rdutów, około godziny 20.00. 42-letni mężczyzna, mieszkaniec Kutna, został potrącony przez pociąg IC relacji Berlin-Warszawa. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Pod nadzorem prokuratora funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kłodawie prowadzą postępowanie mające na celu wyjaśnić przyczyny i okoliczności tego zdarzeniapoinformował rzecznik KPP w Kole asp. Daniel Boła.

Informacja o wypadku do kolskich strażaków dotarła dokładnie o godzinie 20.10. Na miejsce zdarzenia natychmiast udali się strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kole, a także druhowie z OSP z Kłodawa oraz OSP Chodów. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia oraz pomocy podróżującym w przejściu do podstawionego zastępczego pociągu. Działania te przez 4 godziny prowadziło 17 strażaków.

zdjęcie: KP PSP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here