„Saturnin” Jakuba Małeckiego nominowany do tytułu „Książki Roku 2020”

0
98

Najnowsza powieść Jakuba Małeckiego pt. „Saturnin”, której premiera odbyła się 16 września 2020 roku, znalazła się w gronie nominowanych do tytułu „Książki Roku 2020” w kategorii Literatura piękna. W całym plebiscycie, w 12 kategoriach, nominowanych jest 245 pozycji. Na wybraną głosować można do 28 lutego 2021 roku, do godziny 23:59 na: https://lubimyczytac.pl/plebiscyt/kategoria/96/literatura-piekna?fbclid=IwAR356a6g9YsrILjmjuWSb4HdHX7N9NOGXEU1Xy6vFAbNIgVadxdqBSFxWgY

Dotarła do mnie właśnie miła wiadomość, że „Saturnin” otrzymał nominację w plebiscycie Lubimyczytać na najlepszą książkę roku. Policzyłem, że po raz szósty z rzędu mój tytuł znajduje się wśród tych „najchętniej czytanych i najlepiej ocenianych” – naprawdę bardzo to doceniam. Gdybyście mieli ochotę zagłosować na którąś z książek (a towarzystwo wspaniałe – m.in. Mira Marcinów, Joanna Bator czy Elena Ferrante), można to zrobić – napisał na swojej oficjalnej stronie Jakub Małecki.

Artykuły powiązane o Jakubie Małeckim: Czytaj TUTAJ

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here