Podczas II Integracyjnego Koncertu Zimowego dzieci zabawiał anioł Irek [FOTO]

2
136
Kolędy w wykonaniu Anny Sosińskiej, Krzysztofa Toruńskiego oraz Marcina Klaczyńskiego rozpoczęły II Integracyjny Koncert Zimowy, a potem sceną sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Kole zawładnęli młodzi lokalni artyści.
Talenty wokalne, instrumentalne oraz taneczne zaprezentowali soliści, duety oraz grupy dzieci i młodzieży z przedszkoli, szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych z całego powiatu kolskiego. Byli wśród nich także uczniowie z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Kole, SOSW oraz zespoły taneczne działające przy placówkach oświatowych. – Chcemy podzielić się swoją twórczością, i chcemy, by wszystkie szkoły, które biorą w koncercie udział, miały taką okazję. To wydarzenie, które ma za zadanie integrować społeczność, stąd przekrój wiekowy wykonawców też jest szeroki. Mamy zatem młodych artystów w wieku przedszkolnym oraz uczniów ze szkół średnich – powiedział nauczyciel w SOSW, Piotr Mroczkowski.
W ubiegłym roku koncert odbył się w bursie szkolnej SOSW, ale ponieważ impreza się rozrasta, a liczba uczestników przerosła oczekiwania pomysłodawców, postanowili oni przeprowadzić ją we współpracy z Miejskim Domem Kultury w Kole.
Koncert poprowadził Michał Rybczyński, a towarzyszył mu i dzieci zabawiał… anioł Irek.
II Integracyjny Koncert Zimowy zorganizowany został przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kole, Stowarzyszenie Przyjaciele Świętego Mikołaja działające przy SOSW oraz wspomniany MDK w Kole.
Poniżej galeria zdjęć z wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here