Samorządowcy z gminy Koło uroczyście zakończyli kadencję [FOTO]

0
354
Materiał pochodzi i jest finansowany przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
Materiał pochodzi i jest finansowany przez KW Stowarzyszenie Kolanie
Najprawdopodobniej była to ostatnia sesja przed wyborami samorządowymi, jaką odbyli radni gminy Koło. Niewykluczone jednak, że spotkają się jeszcze na obradach, gdyby nastąpiła konieczność dokonania np. zmian w planie finansowym, ale wczoraj oficjalnie postanowili sobie wzajemnie podziękować za 4 lata pracy na rzecz mieszkańców.
Miły akcent zapoczątkował wójt Piotr Fret, który podziękował za owocne obrady, merytoryczne dyskusje, konstruktywne uwagi i zaangażowanie wszystkich rajców oraz sołtysów. Sam nie będzie ubiegał się o reelekcję, co jeszcze raz powtórzył, zaznaczając też, że nie będzie też piastował żadnego stanowiska w gminnym urzędzie, po czym każdy z radnych i sołtysów otrzymał od niego stosowny adres i różę.
Do podziękowań włączył się również rajca Michał Wróblewski, który szczególnymi wyrazami wdzięczności oraz słodkim upominkiem obdarował sołtysów.
Poniżej galeria zdjęć z wczorajszej sesji Rady Gminy Koło. Zapraszamy do obejrzenia.

 

Materiał pochodzi i jest finansowany przez KWW Katarzyny Hamigi
Materiał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy PSL

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here