Ruszyły zapisy. Bieg „Tropem Wilczym” po raz trzeci odbędzie się w Kole

0
290

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole serdecznie zaprasza do czynnego uczestnictwa w VII edycji biegu „Tropem Wilczym” – Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. W Kole impreza ta gości już po raz trzeci. W tym roku zaplanowane są biegi na dystansie 1 963 metry i 5 km.

Ideą biegu jest oddanie hołdu żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego działającego w latach 1944-1963 w obrębie przedwojennych granic RP, jak również upowszechnienie biegania jako najprostszej formy ruchu oraz zdrowego stylu życia. Limit uczestników wynosi 200 osób, w tym 100 na dystansie 1 963 metrów i 100 na dystansie 5 km. Bohaterem kolskiej edycji biegu będzie Władysław Siła-Nowicki, a organizatorami są Fundacja Wolność i Demokracja, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole, Urząd Miasta w Kole i Stowarzyszenie Kolscy Patrioci. Impreza odbędzie się w niedzielę, 3 marca 2019 roku. Start o godzinie 12.00 na stadionie miejskim, przy budynku MOSiR-u, przy ulicy Sportowej w Kole.

Zapisów można dokonywać na stronie: www.mosir.kolo.pl w zakładce Tropem Wilczym.

Poniżej trasa biegu.

źródło i zdjęcia: MOSiR w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here