Rusza akcja „Święta na gotowo. Zostań w domu”!

0
219
święta-na-gotowo-baner

Święta na gotowo. Zostań w domu”, to przedświąteczny projekt skierowany do mieszkańców Koła. Jego celem jest minimalizowanie zagrożeń i zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Aby rozluźnić przedświąteczny tłok w sklepach, lokalne restauracje, bary, kawiarnie i inne przedsiębiorstwa gastronomiczne przygotowały „wielkanocne menu”, z którego potrawy i wypieki można zamawiać „na wynos”.

Zachęcamy do skorzystania z tej formy zorganizowania tegorocznych Świąt Wielkanocnych. Zaoszczędzi to Państwu trudu i czasu, pozwoli cieszyć się zdrowiem swoim i najbliższych, a także przyniesie spokój i wyciszenie, zwiększające nadzieję, że wkrótce będzie lepiej.

Jak to zrobić?

Po kliknięciu logotypu restauratora, umieszczone na oficjalnej stronie MDK-u, http://www.mdk.kolo.pl/wydarzenie,368,swieta-na-gotowo na monitorze wyświetlą się wszystkie potrzebne informacje, zawierające m.in. wielkanocne menu, terminy, do kiedy można składać zamówienia i kontaktowe numery telefonów.

Mając na uwadze fakt, że przyszło nam zmierzyć się z epidemią, pomysłodawcy przedsięwzięcia, czyli pracownicy MDK-u w Kole, zainspirowani sugestią mieszkanki naszego miasta, zachęcają do skorzystania z propozycji, prosząc jednocześnie o rozpowszechnienie tej świątecznej oferty wśród rodziny i znajomych.

źródło i plakat: MDK w Kole

święta-na-gotowo-plakat-www2

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here