Nowy wiceburmistrz Koła, Lech Brzeziński. Szkołę zamienił na ratusz

0
416
Tuż po Nowy Roku, w środę, 2 stycznia 2019 roku, zajął gabinet w kolskim ratuszu. Zanim jednak rozpoczął wypełnianie swoich obowiązków, zmienił ustawienie biurka, by dostęp do niego był wygodniejszy. Mowa o nowym wiceburmistrzu Koła, Lechu Brzezińskim, który przyznał, że żal mu szkoły, w której przepracował 35 lat, ale podjął się wyzwania, bo propozycja, którą otrzymał od burmistrza Krzysztofa Witkowskiego była dla niego wyróżnieniem. W magistracie, z uwagi na swoje doświadczenie, zajmie się oświatą i promocją. A jakie inne wydziały będzie miał pod nadzorem, zdecydują wspólnie z włodarzem.
Po odejściu Lecha Brzezińskiego ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kole, do czasu ogłoszenia konkursu na szefa, placówką zarządza Michał Perzyński. Jego zastępcą został Waldemar Pietrzak.
W aktualnym wydaniu „Przeglądu Kolskiego”, który w sprzedaży będzie do poniedziałku, 14 stycznia br., znajduje się obszerny materiał z rozmowy z Lechem Brzezińskim tuż po objęciu przez niego stanowiska.
Przeczytanie w nim Państwo m. in. o tym, jak długo Lech Brzeziński zastanawiał się nad propozycją burmistrza Krzysztofa Witkowskiego, co chciałby w Kole zmienić, co mu leży na sercu, czego się boi, i w czym czuje się mistrzem… Zachęcamy do lektury.

Artykuł powiązany: Burmistrz, Krzysztof Witkowski, oficjalnie poinformował, kto – i od kiedy – będzie jego zastępcą

 

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here