Remont sal gimnastycznych w szkołach w gminie Koło podczas wakacji

0
113

Aż 13 ofert wpłynęło na ogłoszony przez gminę Koło przetarg związany z realizacją zadania polegającego na remoncie przyszkolnych sal gimnastycznych w Powierciu, Wrzącej Wielkiej oraz Sokołowie. Otwarcie kopert nastąpiło 16 lutego. – Proponowane w ofertach ceny nie przekraczają zaplanowanych w budżecie gminy środków finansowych, więc mamy otwartą drogę do zawierania umów – stwierdził wójt gminy Koło Mariusz Rybczyński.

Zadanie dofinansowane jest z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu „Sportowa Polska” w kwocie 765 600 złotych. To blisko połowa wartości całego zadania, które wyceniono na 1 681 963,82 złotych. Realizacja remontów odbędzie się w okresie wakacyjnym.

Zgodnie z planami, remont w Powierciu obejmuje kompleksowy zakres robót począwszy od termomodernizacji całego obiektu, robót elektrycznych, wentylacji, instalacji wodno-kanalizacyjnej i wykonanie podłogi sportowej oraz parkingu przy obiekcie. Zakresem zadania objęte są także salka korekcyjna do ćwiczeń i zaplecze sportowe. W sali gimnastycznej przy szkole we Wrzącej Wielkiej planuje się wykonanie elewacji zewnętrznej oraz remont schodów. W sali przy szkole w Sokołowie zaplanowano wymianę stolarki okiennej, osłon grzejników, remont posadzki, roboty elektryczne oraz malowanie całego obiektu wewnątrz.

Czytaj także: W gminie Koło będą remontowane przyszkolne sale gimnastyczne

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here