Podczas kontroli próbował wyrzucić woreczek z narkotykami

0
95

Policjanci z Wydziału Prewencji KPP w Kole, wczoraj, tj. 28 grudnia br., podczas patrolowania Koła zauważyli mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął przyspieszać kroku. Wzbudziło to zainteresowanie funkcjonariuszy, którzy postanowili sprawdzić, co jest przyczyną takiego zachowania. Okazało się, że 27-latek miał przy sobie środki prawnie zabronione. Mężczyzna podczas legitymowania próbował wyrzucić woreczek, który wyjął z kieszeni spodni. W woreczku tym znajdował się brunatnozielony susz. Badanie narkotesterem pokazało, że ujawniona substancja to marihuana.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Dzień później usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających. Polskie prawo przewiduje za tego rodzaju przestępstwo karę pozbawienia wolności do 3 lat.

źródło: KPP w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here