Marzenia się spełniają! Wychowankowie SOSW byli w studiu The Voice of Poland

0
243

Dzięki zaangażowaniu członków Stowarzyszenia „Kołowrotek” oraz burmistrza Koła, Krzysztofa Witkowskiego, uczniowie SOSW w Kole, wzięli udział w nagraniu programu telewizyjnego The Voice of Poland w studiu ATM w Warszawie. Mieli niepowtarzalną okazję poznać od kulis pracę przy nagraniu programu, spotkać znane osoby z telewizyjnego ekranu telewizyjnego, zrobić pamiątkowe zdjęcie, poprosić o autograf.

Szczególnie miłe zaskoczenie spotkało naszą uczennicę Karolinę, która miała okazję zaśpiewać dla swojego idola, Michała Szpaka. Było to jej wielkie marzenie.

Pod koniec pełnego wrażeń pobytu w stolicy podopieczni SOSW wraz z opiekunami, udali się do pałacu w Wilanowie, gdzie podziwialiśmy Królewskie Ogrody Światła. Tam spotkała ich jeszcze jedna miła niespodzianka. Mieli bowiem okazję zobaczyć się z żoną ambasadora Kazachstanu, Guldaną Zhailau. Od pani ambasadorowej otrzymali natomiast zaproszenie na Międzynarodowy Kiermasz Dobroczynny, organizowany pod honorowym patronatem małżonki prezydenta RP.

źródło i zdjęcia: SOSW w Kole

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here