Dziś rano prezydent Andrzej Duda odwiedził Koło

0
782
DSC08200

Ostatni dzień kampanii przed niedzielnymi wyborami prezydent Andrzej Duda rozpoczął w Kole. Do naszego miasta przybył wczoraj wieczorem. Noc spędził w hotelu Mazurek. Wczesnym rankiem, bo już o 6.00, pojawił się przed Okręgową Spółdzielnią Mleczarską w Kole, gdzie został powitany przez prezesa zarządu OSM Czesława Cieślaka, któremu towarzyszyli m.in. wicewojewoda wielkopolski Aneta Niestrawska, posłowie Prawa i Sprawiedliwości oraz starosta kolski Robert Kropidłowski. Na prezydenta czekali sympatycy, wśród których byli także druhowie OSP „Koło nad Wartą” i OSP Trzęśniew.

Kilkudziesięciominutowa wizyta w OSM w Kole pozwoliła na krótki pobyt w zakładzie, przywitanie, rozmowy z władzami i przybyłymi mieszkańcami oraz degustację lokalnych produktów podczas śniadania. Tuż przed 7.00 prezydent pożegnał się z sympatykami i odjechał do Wierzbinka. Kolejnym punktem na mapie dzisiejszej podroży jest Konin. Potem Andrzej Duda odwiedzi m.in. Skoczów, a kampanię zakończy późnym wieczorem w Starym Sączu.

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here