KS Siatkarz Koło zwycięzcą II Turnieju o Puchar Wójta Gminy Czerwonak

0
81

Miniony weekend okazał się szczęśliwy dla kolskich zawodniczek. W niedzielę, 17 lutego br., odbył się II Turniej o Puchar Wójta Gminy Czerwonak, w którym Klub Sportowy Siatkarz Koło rywalizował w kategorii „trójek” rocznik 2007. Z całej rywalizacji nasze dziewczęta wyszły zwycięsko i zdobyły złoty medal. Zespół grał w składzie: Nadia Jabłońska, Stella Grabowska, Hanna Kukulska i Zuzanna Kozajda.

Srebrne krążki zawisły na szyjach zawodniczek i trenera ze Śremu, a na ostatnim stopniu podium stanął gospodarz zawodów, UKS Czerwonak. Drugi kolski zespół w składzie: Kornelia Grabowska, Hanna Kawka, Zuzanna Supeł, Weronika Grabowska uplasował się tuż za podium, czyli na 4. miejscu.

źródło i zdjęcia: KS Siatkarz Koło

Portal okrągłemiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.